Portfolio Ceny Kontakt Více

_______
Proč zvolit 3D?
To je dobrá otázka a svědčí o tazatelově zdravé zvídavosti. Důvodů je hned několik:

1. Umělecká svoboda a flexibilita
Potřebujete "fotku" něčeho, co ještě nemáte vyrobeno, neexistuje nebo k čemu nemáte přístup? Máte představu přesného úhlu, pod kterým by bylo těžké vyfotit? Denní doby, počasí, světla, na které byste museli čekat? Ve 3D nemusíme na nic čekat ani nic shánět, děláme si, co my (a zákazník) chceme.

2. cena
Často je 3D prostě levnější řešení. Neříkám, že vždycky, ale než nakoupíte všechny rekvizity a objekty, zaplatíte fotografa, aranžéra a asistentku, zeptejte se, kolik by to stálo ve 3D. Nejspíš to bude míň. Obzvláště při větším počtu objektů.

3. Důraz na budoucnost
Když něco vyfotíte, máte fotku a to je konec. Budete-li chtít v totožném prostředí vyfotit nový produkt, je to problém. Budete-li chtít stejnou fotku z jiného úhlu, je to problém. Cokoliv nového bude problém. Ve 3D ne! Můžeme vytvořit nové obrázky v totožném stylu, upravit stávající, udělat z nich video... Cokoliv! Bez problémů.3D je dneska v podstatě všude, jen o tom nevíte, protože o tom člověk ani nepřemýšlí. Viděli jste třeba někdy v posledních letech katalog IKEA? Téměř všechny fotografie, jež v něm naleznete, nejsou skutečné, jedná se právě o počítačové modely.